Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)
Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)

Meny

Kommentera sidan

Tipsa och dela

Lyssna på sidan Lyssna
Dela sidan på facebook

Kommentarer

    Du måste vara inloggad för att få kommentera

    Stängd för fler kommentarer

    300

    Kontakta oss


    Besöksadress

    Terminalvägen 24 (fd Värdshuset)
    861 36 Timrå

    Postadress
    Vuxenutbildningen Timrå kommun
    861 82, Timrå

    Expedition

    Marlene Öberg
    Här finns blanketter, informationsmaterial, betyg, studieintyg, studerandekonton med mera.

    Öppet mån-fre 08.00–16.00 Stängt 12.00–13.00.
    Mejl: marlene.oberg@timra.se.
    Telefon: 060-16 35 51.

    Rektor

    Martin Eriksson
    E-post: martin.eriksson@timra.se.
    Telefon: 070-190 36 56.

    Studie- och yrkesvägledning

    Klicka på länken Studie- och yrkesvägledning för kontaktuppgifter.

    Våra lärare 

    Alexander Visén
    Historia, samhällskunskap
    E-post: alexander.visen@timra.se

    Eva Rådman
    Matematik, fysik
    E-post: eva.radman@skola.timra.se.

    Maria Edin
    Svenska, svenska som andraspråk, religionskunskap
    E-post: maria.edin@skola.timra.se.

    Pernilla Perlkvist
    Engelska, matematik
    pernilla.perlkvist@skola.timra.se.

    Susanne Elfström
    SFI
    E-post: susanne.elfstrom@skola.timra.se.

    Sara Olsson
    SFI
    E-post: sara.olsson@skola.timra.se.

    Minna Amrén
    SFI
    E-post: minna.amren@skola.timra.se.

    Tesfaye Kassa Gobena
    Lärarassistent
    E-post: tesfaye.gobena@timra.se

    Lärvux

    Anneli Lindberg
    Specialpedagog
    E-post: anneli.lindberg@skola.timra.se.

    Kurator

    Fredrik Boson
    E-post: fredrik.boson@skola.timra.se

    Kontakt

    Länkar

    Lägg till relevanta länkar här

    Sidan uppdaterad 2020-09-15

     

    Kontakta oss

    Timrå kommun

    Köpmangatan 14,
    861 82 Timrå

    Växel: 060-16 31 00

    E-post: timra.kommun@timra.se

    Organisationsnummer:
    212000-2395

    Kommunhuset är öppet
    klockan 08.00-16.30

    Kontakta oss

    Timrå kommun

    Köpmangatan 14, 861 82 Timrå

    Växel: 060-16 31 00

    E-post: timra.kommun@timra.se

    Organisationsnummer: 212000-2395

    Kommunhuset är öppet 08.00-16.30

    Om webbplatsen

    www.timra.se är Timrå kommuns offentliga webbplats

    Navigera på webbplatsen

    GDPR

    Tillgänglighetsredogörelse

    Om cookies

    Tyck till om webbplatsen

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats

    Twitterlänk till annan webbplats

    Instagramlänk till annan webbplats

    RSS

    E-postutskick