Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)
Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)

Meny

Kommentera sidan

Tipsa och dela

Lyssna på sidan Lyssna
Dela sidan på facebook

Kommentarer

    Du måste vara inloggad för att få kommentera

    Stängd för fler kommentarer

    300

    Personal

    Bild på Urban Lindholm.

    Urban Lindholm - Verksamhetschef
    Trummor, elbas & ensemble.

    E-post: urban.lindholm@skola.timra.se.
    Telefon: 072-528 57 36.

    Bild på Sandra Bergström.

    Sandra Bergström
    Dans
    Skapande Skola-samordnare

    E-post: sandra.bergstrom@skola.timra.se.
    Telefon: 072-246 18 77.

    Bild finns inte att visa.

    Johan Karlsson
    Gitarr & trummor.

    E-post: johan.karlsson@skola.timra.se.

    Bild på Fredrik Hammarström.

    Fredrik Hammarström
    Gitarr & ensemble.

    E-post: 072-231 87 30.
    Telefon: fredrik.l.hammarstrom@skola.timra.se.

    Bild på Mia Peter.

    Mia Peter
    Fiol, Piano/Keyboard & ensemble.

    E-post: mia.peter@skola.timra.se.
    Telefon: 072-225 25 53.

    Bild på Daniel Eriksson.

    Daniel Eriksson
    Piano/Keyboard.

    E-post: daniel.eriksson@skola.timra.se.
    Telefon: 072-218 58 06.

    Bild på Therese Nilsson.

    Therése Nilsson
    Saxofon, klarinett, blockflöjt & orkester.

    E-post: therese.nilsson@skola.timra.se.
    Telefon: 072-226 25 80.

    Bild finns inte att visa.

    Per Nordin
    Bleckblås.

    E-post: per.nordin@skola.timra.se.
    Telefon: 072-246 15 90.

    Bild finns inte att visa.

    Ingela Enerud
    Sång.

    E-post: ingela.enerud@skola.timra.se.
    Telefon: 072-468 33 00.

    Bild finns inte att visa.

    Marit Lindås
    Tvärflöjt.

    E-post: marit.lindas@skola.timra.se.

    Bild finns inte att visa.

    Helene Borgsten.

    E-post: helene.borgsten@skola.timra.se.

    Kontakt

    Länkar

    Sidan uppdaterad 2020-10-14

     

    Kontakta oss

    Timrå kommun

    Köpmangatan 14,
    861 82 Timrå

    Växel: 060-16 31 00

    E-post: timra.kommun@timra.se

    Organisationsnummer:
    212000-2395

    Kommunhuset är öppet
    klockan 08.00-16.30

    Kontakta oss

    Timrå kommun

    Köpmangatan 14, 861 82 Timrå

    Växel: 060-16 31 00

    E-post: timra.kommun@timra.se

    Organisationsnummer: 212000-2395

    Kommunhuset är öppet 08.00-16.30

    Om webbplatsen

    www.timra.se är Timrå kommuns offentliga webbplats

    Navigera på webbplatsen

    GDPR

    Tillgänglighetsredogörelse

    Om cookies

    Tyck till om webbplatsen

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats

    Twitterlänk till annan webbplats

    Instagramlänk till annan webbplats

    RSS

    E-postutskick