Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)
Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)

Meny

Kommentera sidan

Tipsa och dela

Lyssna på sidan Lyssna
Dela sidan på facebook

Kommentarer

    Du måste vara inloggad för att få kommentera

    Stängd för fler kommentarer

    300

    Personal


    Rektor: Jon Melin.
    Telefon: 072-215 47 62
    E-post: jon.melin@timra.se

    Administratör: Johanna Sundgren
    Telefon: 073-033 25 00.
    E-post: johanna.sundgren@timra.se

    Kurator: Hannes Krosse
    Telefon: 070-190 36 74.
    E-post: hannes.krosse@skola.timra.se

    Skolsköterska: Ronja Löf
    Telefon: 073-274 84 56.
    E-post: ronja.lof@skola.timra.se

    Specialpedagog: Stefan Isaksson-Nilsson.
    Telefon: 070-190 79 26.
    E-post: stefan.isaksson-nilsson@skola.timra.se

    Studie- och yrkesvägledare: Ingela Antonsson
    Telefon: 073-044 66 17
    E-post: ingela.antonsson@skola.timra.se

    Vaktmästare: Samuel Fisk, tjänstledig tom september
    Telefon: 070-300 74 81
    E-post: samuel.fisk@skola.timra.se

    Elevvärd: Adam Lundberg

    telefon: 073-0587341

    e-post: adam.lundgren@skola.timra.se


    Undervisande personal

    All undervisande personal nås i personalrummet på telefonnummer: 060-16 37 40.

    Anna Maria Svensson (Svenska/Tjänstledig 50%)
    E-post: ammi.svensson@skola.timra.se

    Ariana Köhn (Spanska)
    E-post: ariana.kohn@skola.timra.se

    Astrid Tinnerholm (Textilslöjd)
    E-post: astrid.tinnerholm@skola.timra.se

    Emil Persson (Samhällsorienterande ämnen/idrott).
    E-post: emil.persson@skola.timra.se

    Emilia Pettersson (Grundlärare årskurs 6) .
    E-post: emilia.pettersson@skola.timra.se

    Eva Lockhart (Grundlärare matematik)
    E-post: eva.lockhart@skola.timra.se

    Hannah Löfstrand (Matematik).
    E-post: hannah.lofstrand@skola.timra.se

    Håkan Nygren (Idrott).
    E-post: hakan.nygren@skola.timra.se

    Jeanette Norling (Svenska/engelska/tyska)
    E-post: jeanette.norling@skola.timra.se

    Joakim Nordström (Musik)
    E-post: joakim.nordstrom@skola.timra.se

    Johanna Näsholm (Samhällsorienterande ämnen).
    E-post: johanna.nasholm@skola.timra.se

    Kristina Nordström (Grundlärare årskurs 6)
    E-post: kristina.nordstrom@skola.timra.se

    Madelene Gustafsson (Biologi/Teknik).
    E-post: madelene.gustafsson@skola.timra.se

    Mattias Nylander (Fysik/kemi).
    E-post: mattias.nylander@skola.timra.se

    Naomi Perera (engelska)
    E-post: naomi.perera@skola.timra.se

    Rebecka Tinnerholm (bild)
    E-post: rebecka.tinnerholm@skola.timra.se

    Roger Bodell (Trä- och metallslöjd)
    E-post: roger.bodell@skola.timra.se

    Sara Sidén (Hem- och konsumentkunskap)
    E-post:
    sara.siden@skola.timra.se


    Extrapersonal:

    Carina Hansson (lärteamstödjare)
    E-post: carina.hansson@skola.timra.se

    Telefon: 073-8237064

     

    Josefine Hammarberg (lärteamstödjare)
    E-post:

    Telefon:


    Maria Karlsson (elevassistent)
    E-post: maria.karlsson@skola.timra.se

    Telefon: 070-2643623


    Jonas Nordström (vikarie matematik och SO)
    E-post:jonas.nordstrom@skola.timra.se


    Marika Alm (resurslärare)
    E-post:
    marika.alm@skola.timra.se.

    Veronica Hansson (vikarie svenska)
    E-post:veronica.hansson@skola.timra.se


    Vikarier:

    Elias Nilsson (timvikarie)
    E-post: elias.nilsson@skola.timra.se

    Kontakt

    Länkar

    Sidan uppdaterad

     

    Kontakta oss

    Telefon: 060-16 31 00 (växel)

    E-post: timra.kommun@timra.se


    Timrå kommun

    Köpmangatan 14

    861 82 Timrå

    Organisationsnummer: 212000-2395


    Kommunhusets öppettider: 08.00-16.30

    Om webbplatsen

    Det här är Timrå kommuns offentliga webbplats.


    Om webbplatsen »

    Navigera på webbplatsen »

    GDPR »

    Tillgänglighetsredogörelse »

    Om cookies »

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats »

    Instagramlänk till annan webbplats »

    LinkedInlänk till annan webbplats »

    Kontakta oss

    Telefon: 060-16 31 00 (växel)

    E-post: timra.kommun@timra.se


    Timrå kommun

    Köpmangatan 14

    861 82 Timrå

    Organisationsnummer: 212000-2395


    Kommunhusets öppettider: 08.00-16.30

    Om webbplatsen

    Det här är Timrå kommuns offentliga webbplats.


    Om webbplatsen »

    Navigera på webbplatsen »

    GDPR »

    Tillgänglighetsredogörelse »

    Om cookies »

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats »

    Instagramlänk till annan webbplats »

    LinkedInlänk till annan webbplats »