Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)
Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)

Meny

Kommentera sidan

Tipsa och dela

Lyssna på sidan Lyssna
Dela sidan på facebook

Kommentarer

    Du måste vara inloggad för att få kommentera

    Stängd för fler kommentarer

    300

    Kontakta oss på Tillväxt Timrå

    Kontakta oss

    Välkommen att kontakta oss eller besök oss på Terminalvägen 10. Vill du hellre att vi kontaktar dig? Fyll i vår e-tjänst så hör vi av oss!länk till annan webbplats

    Öppettider
    Kontoret är öppet måndag-fredag klockan 8:00-16:30, telefontid 08.00-16.30. Välkommen till oss.

    Bild på Annelie Axelsson.

    Annelie Axelsson
    Enhetschef, Tillväxt Timrå

    E-post/Skype: annelie.axelsson@timra.se
    Telefon: 060-16 34 09 / 073-059 99 48


     

     

    NÄRINGSLIV

    Bild på Christina Eriksson.

    Christina Eriksson
    Näringslivsansvarig
    Event och projektledning


    E-post/Skype: christina.eriksson@timra.se
    Telefon: 060- 16 34 30 / 070-558 96 09

    Bild på Maria Adolfsson.

    Maria Adolfsson
    Företagslots och inflyttningslots

    E-post/Skype: maria.adolfsson@timra.se
    Telefon: 060-16 34 37 / 070-558 97 48


    Bild på Fredrik Eriksson

    Fredrik Eriksson
    Näringslivsutvecklare
    Besöksnärings- och landsbygdsutveckling


    E-post/Skype: fredrik.eriksson@timra.se
    Telefon: 060-16 34 07 /  072-216 60 77

    Bild på Martin Luthman

    Martin Luthman
    Näringslivsutvecklare

    E-post/Skype: martin.luthman@timra.se
    Telefon: 076-1265589 

    Bild på Linda Niia.

    Linda Niia
    Kommunikatör och processledare

    E-post/Skype: linda.niia@timra.se
    Telefon: 060- 16 34 04 / 073-037 09 98







    SAMHÄLLE

    olof

    Olof Lindstrand
    Stadsarkitekt, verksamhetsansvarig samhälle

    E-post/Skype: olof.lindstrand@timra.se
    Telefon: 060-16 33 72

    Charlotte

    Charlotte Sjöström
    GIS-samordnare

    E-post/Skype: charlotte.sjostrom@timra.se
    Telefon: 060-16 31 89

    Tilde

    Tilde Ericsson
    Planarkitekt

    E-post/Skype: tilde.ericsson@timra.se
    Telefon: 060-16 33 24

    Göran

    Göran Jacobsson
    Karttekniker

    E-post/Skype: goran.jacobson@timra.se
    Telefon: 060-16 31 96

    Marie

    Marie Blumenberg
    Energi- och klimatrådgivare
    Energi- och klimatsamordnare

    E-post/Skype: marie.blumenberg@timra.se
    Telefon: 060-16 31 87

    Elisabeth

    Elisabeth Pettersson
    Planarkitekt

    E-post/Skype: elisabeth.pettersson@timra.se
    Telefon: 060-16 34 02

    David

    David Östlund
    Mark- o exploateringsingenjör

    E-post/Skype: david.ostlund@timra.se
    Telefon: 060-16 31 55

    Per

    Per Eklund
    Mark- och mätingenjör

    E-post/Skype: per.eklund@timra.se
    Telefon: 060-16 31 98

    Linnea

    Linnea Glav Lundin
    Miljöinspektör och Ekolog

    E-post/Skype: linnea.glav.lundin@timra.se
    Telefon: 060-16 31 99

    Sidan uppdaterad

     

    Kontakta oss

    Telefon: 060-16 31 00 (växel)

    E-post: timra.kommun@timra.se


    Timrå kommun

    Köpmangatan 14

    861 82 Timrå

    Organisationsnummer: 212000-2395


    Kommunhusets öppettider: 08.00-16.30

    Om webbplatsen

    Det här är Timrå kommuns offentliga webbplats.


    Om webbplatsen »

    Navigera på webbplatsen »

    GDPR »

    Tillgänglighetsredogörelse »

    Om cookies »

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats »

    Instagramlänk till annan webbplats »

    LinkedInlänk till annan webbplats »

    Kontakta oss

    Telefon: 060-16 31 00 (växel)

    E-post: timra.kommun@timra.se


    Timrå kommun

    Köpmangatan 14

    861 82 Timrå

    Organisationsnummer: 212000-2395


    Kommunhusets öppettider: 08.00-16.30

    Om webbplatsen

    Det här är Timrå kommuns offentliga webbplats.


    Om webbplatsen »

    Navigera på webbplatsen »

    GDPR »

    Tillgänglighetsredogörelse »

    Om cookies »

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats »

    Instagramlänk till annan webbplats »

    LinkedInlänk till annan webbplats »