Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)
Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)

Meny

Kommentera sidan

Tipsa och dela

Lyssna på sidan Lyssna
Dela sidan på facebook

Kommentarer

    Du måste vara inloggad för att få kommentera

    Stängd för fler kommentarer

    300

    Personal

    Rektor: Eva Stafrin.
    Telefon: 060-16 35 92.
    E-post: eva.stafrin@timra.se.

    Biträdande rektor: Lena Claesson.
    Telefon: 060-16 35 83.
    E-post: lena.claesson@timra.se.

    Administratör: Emma Backberg.
    Telefon: 060-16 35 91.
    E-post: emma.backberg@timra.se.

    Kurator: Hanna Unander.
    Telefon: 060-16 35 46.
    E-post: hanna.unander@timra.se.

    Skolsköterska: Ida Bonér.
    Telefon: 060-16 35 82.
    E-post: ida.boner@timra.se.

    Specialpedagog: Marie Fältstam.
    E-post: marie.faltstam@skola.timra.se.

    Specialpedagog: Gun Svedin-Thunström.
    E-post: gun.svedin-thunstrom@skola.timra.se.


    Personal

    Klass 1-6

    Josefine Rundén (klass 1).
    E-post: josefine.runden@skola.timra.se.

    Marika Forslund (klass 1).
    E-post: marika.forslund@skola.timra.se.

    Anna Croneström (klass 2A).
    E-post: anna.cronestrom@skola.timra.se.

    Katarina Grahn (klass 2B).
    E-post: katarina.grahn@skola.timra.se.

    Carolina Granér (klass 3).
    E-post: carolina.lundqvist@skola.timra.se.

    Minna Åberg Talso (klass 3).

    Jonas Hedlund (klass 4)
    E-post: jonas.hedlund@skola.timra.se.

    Malin Byström (klass 4)
    E-post: malin.bystrom@skola.timra.se.

    Åsa Cooper (klass 5)
    E-post: asa.cooper@skola.timra.se.

    Sonja Sjöstedt (klass 5)
    E-post: sonja.sjostedt@skola.timra.se.

    Maja Stokk Lindahl (klass 6)
    E-post: maja.stokklindahl@skola.timra.se.

    Andrea Wanqvist (klass 6)
    E-post: andrea.wanqvist@skola.timra.se.


    Träningsskola/grundsärskola

    Annelie Claesson (träningsskolan).
    E-post: annelie.claesson@skola.timra.se.

    Eva-Lena Nordström (träningsskolan).
    E-post: eva-lena.nordstrom@skola.timra.se.

    Anki Sjöstedt Westman (grundsärskolan).
    E-post: ann-christin.sjostedt-westman@skola.timra.se.

    Annelie Hagersjö (grundsärskolan).
    E-post: annelie.hagersjo@skola.timra.se.


    Slöjd, idrott, musik

    Kajsa Bylund (textilslöjd).
    E-post: kajsa.bylund@skola.timra.se.

    Karl-Erik (Kalle) Lasses (trä- och metallslöjd).
    E-post: karl-erik.lasses@skola.timra.se.

    Marcel Yman (idrott).
    E-post: marcel.yman@skola.timra.se.

    Emil Eriksson (musik).
    E-post: emil.eriksson@skola.timra.se.


    Fritidshem

    • Viktor Jonsson
    • Ulle Liukkonen
    • Fredrik Larsson
    • Emelie Claesson
    • Thobias Åslund
    • Anna Nilsson
    • Monika Lindström
    • Lise-Lotte Löveliv
    • Emilie Öberg


    Kontakt

    Länkar

    Lägg till relevanta länkar här

    Sidan uppdaterad 2020-01-22

     

    Kontakta oss

    Timrå kommun

    Köpmangatan 14,
    861 82 Timrå

    Växel: 060-16 31 00

    E-post: timra.kommun@timra.se

    Organisationsnummer:
    212000-2395

    Kommunhuset är öppet
    klockan 08.00-16.30

    Kontakta oss

    Timrå kommun

    Köpmangatan 14, 861 82 Timrå

    Växel: 060-16 31 00

    E-post: timra.kommun@timra.se

    Organisationsnummer: 212000-2395

    Kommunhuset är öppet 08.00-16.30

    Om webbplatsen

    www.timra.se är Timrå kommuns offentliga webbplats

    Navigera på webbplatsen

    GDPR

    Tillgänglighetsredogörelse

    Om cookies

    Tyck till om webbplatsen

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats

    Twitterlänk till annan webbplats

    Instagramlänk till annan webbplats

    RSS

    E-postutskick