Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)
Länk till webbplatsens startsida (www.timra.se)

Meny

Kommentera sidan

Tipsa och dela

Lyssna på sidan Lyssna
Dela sidan på facebook

Kommentarer

    Du måste vara inloggad för att få kommentera

    Stängd för fler kommentarer

    300

    Personal

    Rektor: Annelie Granö-Sörell.
    Telefon: 070-104 07 44.
    E-post: annelie.grano-sorell@timra.se.

    Biträdande rektor: Sofia Hård.
    Telefon: 070-278 91 74.
    E-post: sofia.hard@timra.se.

    Biträdande rektor: Malin Henriksson.
    Telefon: 072-203 03 88.
    E-post: malin.henriksson@timra.se.

    Administratör: Ingela Strandberg.
    Telefon: 060-16 33 37.
    E-post: ingela.strandberg@timra.se.

    Intendent: Bengt Larsson.
    Telefon: 070-340 11 79.
    E-post: bengt.larsson@skola.timra.se.

    Tf specialpedagog: Maria Svansdottir-Sundberg.
    Telefon: 070-776 41 46.
    E-post: maria.svansdottir-sundberg@skola.timra.se.

    Tf specialpedagog: Susanne Sundqvist.
    Telefon: 070-144 39 08.
    E-post: susanne.sundquist@skola.timra.se.

    Studie- och yrkesvägledare: Cecilia Lanerud Weinacht.
    Telefon: 072-246 48 18.
    E-post: cecilia.lanerud-weinacht@skola.timra.se.

    Skolsköterska: Annica Sjöberg.
    Telefon: 060-16 32 31.
    E-post: annica.sjoberg@skola.timra.se.

    Skolsköterska: Maria Åkesson.
    Telefon: 073-081 33 86.
    E-post: maria.akesson@skola.timra.se.

    Kurator: Fredrik Boson.
    Telefon: 072-205 51 13.
    E-post: fredrik.boson@skola.timra.se.

    Kurator: Nina Schmidt.
    Telefon: 072-233 63 04.
    E-post: nina.schmidt@skola.timra.se.

    Lärteamstödjare: Anders Virmén.
    Telefon: 073-270 54 82.
    E-post: anders.virmen@skola.timra.se.

    Lärteamstödjare: Magnus Mikkola.
    Telefon: 070-191 65 08.
    E-post: magnus.mikkola@skola.timra.se.

    Vaktmästare: Niklas Boström.
    Telefon: 060-16 33 97 / 072-254 35 13.

    Vaktmästare: Thorbjörn Rylander.
    Telefon: 060-16 33 97 / 070-191 65 07.

    Idrottslärare: Andreas Bergström.
    Telefon: 060-16 32 49.
    E-post: andreas.bergstrom@skola.timra.se.

    Idrottslärare: Pia Thoresson.
    Telefon: 073-270 72 25.
    E-post: pia.thoresson@skola.timra.se.

    Idrottslärare: Torbjörn Toresson.
    Telefon: 060-16 32 49.
    E-post: torbjorn.toresson@skola.timra.se.

    Idrottslärare: Alexander Hasselmalm.
    Telefon: 060-16 32 49.
    E-post: alexander.hasselmalm@skola.timra.se.

    Lärteam

    Lärteam 1 (telefon: 060-16 32 43)

    Lärteam 1 (telefon: 060-16 32 45)

    Lärteam 2 (telefon: 060-16 32 30)

    Lärteam 2 (telefon: 060-16 32 07)

    Lärteam 3 (telefon: 060-16 32 35)

    Lärteam 3 (telefon: 060-16 33 96)

    Lärteam 4 (telefon: 060-16 34 48)

    Lärteam 4 (telefon: 060-16 33 91)

    Lärteam 5, Grundsärskolan (telefon: 060-16 32 41)

    Kontakt

    Länkar

    Lägg till relevanta länkar här

    Sidan uppdaterad 2020-01-27

     

    Kontakta oss

    Timrå kommun

    Köpmangatan 14,
    861 82 Timrå

    Växel: 060-16 31 00

    E-post: timra.kommun@timra.se

    Organisationsnummer:
    212000-2395

    Kommunhuset är öppet
    klockan 08.00-16.30

    Kontakta oss

    Timrå kommun

    Köpmangatan 14, 861 82 Timrå

    Växel: 060-16 31 00

    E-post: timra.kommun@timra.se

    Organisationsnummer: 212000-2395

    Kommunhuset är öppet 08.00-16.30

    Om webbplatsen

    www.timra.se är Timrå kommuns offentliga webbplats

    Navigera på webbplatsen

    GDPR

    Tillgänglighetsredogörelse

    Om cookies

    Tyck till om webbplatsen

    Följ oss

    Facebooklänk till annan webbplats

    Twitterlänk till annan webbplats

    Instagramlänk till annan webbplats

    RSS

    E-postutskick